Trampoliny

W naszym portfolio znajduje się szeroka gama trampolin produkowanych przez renomowana firmę HUDORA. Proponujemy Państwu trampoliny do zabawy w ogrodzie lub do fitness. HUDORA oferuje odpowiednie trampolina dla każdego. Nasze trampoliny są w wielu różnych odmianach i rozmiarach.  Być może poniższe informacje pomogą Ci lepiej wybrać odpowiednią trampolinę.

trampolina_z_opisem

Posiadamy szeroki wybór trampolin – od najmniejszych do największych średnic:

  • 96 cm
  • 140 cm
  • 244 cm
  • 305 cm
  • 366 cm
  • 426 cm

Wszystkie elementy metalowe, w tym rury i ramy są ocynkowane w  celu ochrony przed korozją. Wszystkie ogrodowe trampoliny Hudora są ocynkowane przed gięciem rur, co zapewnia warstwę ochrony przed rdzą.

Ramy trampolin są wyjątkowo grube, ma to ogromne znacznie pod kątem bezpieczeństwa. Krawędzie w Trampolinach dla bezpieczeństwa w ogrodzie są grubsze niż w innych ma to duże znaczenie. Grubsza krawędź wypełnienia i obejmuje szerzej materiał, dzięki czemu możesz się czuć bardziej bezpiecznie, bawiąc się lub ćwicząc na trampolinie.

Wszystkie trampoliny Hudora  mają osłonę krawędzi, oraz pokrycie krawędzi ramy i sprężyny z plandeki wodoodpornej PE (polietylen) odpornej na warunki atmosferyczne.

Szerokość zmienia się w zależności od modelu 270-350 mm, grubości 3 do 30 mm.

Pokrywy Hudora nie zawierają ftalanów!

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, rury siatek bezpieczeństwa są wyściełane pianką. Wszystkie oferowane przez nas trampoliny posiadają siatki bezpieczeństwa. Siatki dostępne są w różnych średnicach dla różnych rozmiarach. Siatka powoduje znaczne zwiększenie bezpieczeństwa i poprawia przyjemności skoku, ponieważ użytkownik nie może spaść z trampoliny.