Jeździki i Rowerki

W naszym sklepie oferujemy Państwu bardzo szeroką gamę rowerków biegowych oraz jeździków. Proponujemy Państwu rowerki tylko najlepszych marek takich jak PUKY, Hudora oraz Kettler

  • Rowerki biegowe – Rowerki biegowe to wspaniałą alternatywa do hulajnóg. To doskonały sposób w jaki możesz pomóc Swojemu dziecku w rozwoju jego motoryki i koordynację. W rowerkach firmy Hudora  jest stalowa rama, łożyska kulkowe, opony bezdętkowe EVA, bezpieczne uchwyty kierownicy oraz osłonkę kierownicy.  Dla bezpieczeństwa twojego dziecka posiadają również ograniczenie przesterowania kierownicy oraz kierownica z regulacją wysokości. Rowerek biegowy PUKY rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanym komponentom. W rowerkach firmy Kettler występuje rama z rury stalowej z przyjazną środowisku odporną na zadrapania i działanie światła powłoką polimerową. rowerki te posiadają również nóżkę do podparcia pojazdu.  Wybierz rowerek najbardziej odpowiadający Twojemu dziecku.
  • Rowerki trójkołowe – dzięki oferowanym przez nasz sklep rowerkach trójkołowych, dzieci pomiędzy drugim a czwartym rokiem życia trenują zwinność i koordynację. Myśląc również o rodzicach, oferujemy rowerki wyposażone w łatwo zdejmowany regulowany drążek. Twoje dziecko może doświadczyć wolności i nowych doświadczeń podczas gdy Ty możesz mieć wszystko pod kontrolą.
  • Jeździki – zabawka która oferujemy Państwa dziecku to najbezpieczniejsza zabawa i nauka koordynacji ruchowej dla małego dziecka. Oferujemy Państwu jeździki firmy PUKY, która od wielu lat pracuje nad  tym, aby dziecko mogło bawić się w sposób bezpieczny. Dlatego dla Waszego dziecka oferujemy które potrafią już chodzić, ekscytujący trening utrzymania równowagi, oraz koordynowania ruchów nóżek razem z nauką kierowania. Wszyscy wiedzą, że dziecko które potrafi już siadać i chodzić, wie jak używać jeździków.