Producenci

W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę kolorowych, wesołych a zarazem bardzo bezpiecznych zabawek i sprzętów sportowych. Współpracujemy z tylko ze znanymi i zaufanymi markami takimi jak:

lego4Lego to Duński producent klocków z siedzibą w Billund. Lego jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Klocki Lego to rozwój dziecięcej kreatywności, nauki i zabawy.  Firma Lego, do dziś dostarcza zabawki oraz zapewnia wyjątkowe doświadczenia i materiały edukacyjne dzieciom w ponad 130 krajach.

puky NiepołomicePuky – którego hasłem jest „Bezpieczne dzieciństwo”.  Firma ta znana jest z kompetencji i zaangażowania w produkcję pojazdów przeznaczonych dla dzieci a także z innowacyjności i wyjątkowo wysokich standardów produkcji i konstrukcji: wysokiej jakości materiały i komponenty jak również proszkowe malowanie pojazdów, gwarantują długi okres używalności.

hudora NiepołomiceHudora – to firma, która reprezentuje najwyższą jakość w przystępnej cenie.  Specjalnością firmy są produkty do uprawiania sportu i zabawy.  Firma Hudora w swoim portfolio posiada produkty do uprawiania sportu, zabawy, spędzania wolnego czasu i fitness. Hudora aż do lat 90-tych była dostawcą wyposażenia na Mistrzostwa Świata i Europy oraz Olimpiady i umożliwiła znaczne sukcesy najlepszym zawodnikom z całego świata. Dzięki tym produktom i Twoje dziecko może być wybitnym sportowcem.

kidKraft kuchnie niepołomiceKidKraft – uważa, że każde dziecko jest indywidualistą  z nieograniczonymi możliwościami kreatywnego tworzenia i rozwoju. Firma ta kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo zabawek. Wszystkie zabawki są testowane i spełniają wymogi normą bezpieczeństwa zabawek EN71. Ponadto zabawki są ściśle monitorowane wg. europejskiego bezpieczeństwa zabawek: dyrektywy 2009/48/WE, która weszła w życie w dniu 20 lipca 2011 roku.  KidKraft to nieograniczone możliwości tworzenia i odkrywania.

simbaSimba Toys – to firma której priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety tych produktów poznały dzieci na całym świecie. Na rynek polski wprowadzają zabawki uwielbiane przez dzieci we wszystkich częściach świata. Firma pragnie dać dzieciom radość i wywołać uśmiech na buziach. Jednocześnie dbają, aby ich zabawki rozwijały zdolności manualne oraz umiejętności kreatywnego myślenia. Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Priorytetem firmy jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Firma słynie z takich kolekcji jak: Simba, Eichhorn, Heros, Dickie, Majorette, Smoby, Ecoiffier, Big.

Fisher-priceFisher-Price® – tworzy zabawki aby czas dzieciństwa był radosny i wzbogacający. Fisher-Price dba o to żeby zabawki przez nich produkowane:

 • Zapewniały wartościową zabawę,
 • Były pomysłowe,
 • Były solidnie wykonane,
 • Zapewniały dobry stosunek wartości użytkowej do ceny.

Fisher-Price® jest jednym z wiodących światowych producentów wyposażenia i zabawek dla niemowląt i przedszkolaków.

little-tikesLittle Tikes – Oferuje zabawki, które  zostały zaprojektowane z myślą o kształtowaniu osobowości maluchów oraz wpływają na rozwój ich sprawności fizycznej i umysłowej. Little Tikes jest producentem wysokiej jakości zabawek. Gwarantują pierwotnemu nabywcy, że produkt ten jest wolny od wad materiałowych lub wad wykonania przez okres jednego roku* od dnia zakupu. Produkty Little Tikes są znane ze swej trwałości.

Pobudzają dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i aktywność, dając równocześnie dziecku mnóstwo radości. Produkowane przez nich wyroby oferuj:

 • ogródki zabaw,
 • zabawki pozwalające odkrywać świat dźwięków,
 • zabawki wprowadzające w świat sportu: samochody, jeździki, piaskownice,
 • małpie gaje i place zabaw,
 • zabawki łączące zabawę wodą i piaskiem,
 • konstrukcje do wspinania,
 • zjeżdżalnie,
 • domki.

Ponadto zabawki zaprojektowane z myślą o rozwoju przedszkolaków – zabawki umożliwiające dzieciom naśladowanie dorosłych, tworzenie własnych „dzieł sztuki”.

mattelMattel stawia przede wszystkim  na bezpieczeństwo zabawek o dal nich najwyższy priorytetem. Tworzą i produkują jedne z najbardziej lubianych marek i zabawek dla dzieci, wiedzą, że najważniejsza jest odpowiedzialność, aby zapewnić jakość i bezpieczeństwo.

Dokładają wszelkich starań, aby utrzymać zaufanie konsumentów, poprzez stosowanie surowych norm, które rozciągają się od projektu do produkcji i poprzez dystrybucję. Mattel stosuje wewnętrzne procedury operacyjne mające na celu spełnianie lub przekraczanie zgodności z prawem i przepisami wymuszonych przez US Consumer Product Safety Commission (CPSC), i ich prawnych odpowiednikami na świecie.

kettler_mKettler – Od ponad 60 lat kształtuje rynek sprzętu sportowego i rekreacyjnego, wprowadzając nowatorskie rozwiązania. Kettler zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych produktów, które od wielu pokoleń kształtują aktywną rekreację i podnoszą jakość życia. KETTLER bazuje na funkcjonalności, wygodnej obsłudze, doskonałym wyczuciu stylu i przede wszystkim kontrolowanej jakości. Dzięki ścisłej stałej współpracy z wiodącymi instytucjami i przedsiębiorstwami z branż wzornictwa przemysłowego, technologii i sektora zdrowia powstają udoskonalenia i innowacje w dziedzinie efektywnej i indywidualnej rekreacji. Sprzęt do ćwiczeń, rowery, pojazdy dla dzieci. Dzięki licznym wyróżnieniom i wysokim notom w testach produktów marka KETTLER stała się symbolem innowacji i jakości.

PlaymobilPLAYMOBIL – klasyka wśród zabawek. Celem firmy jest m.in. zapewnienie aktywności fizycznej dzieciom. Patrząc na dzisiejszą strukturę społeczeństwa właśnie w tej dziedzinie dostrzegają znaczne deficyty, które to negatywnie wpływają na rozwój dzieci. Firma tworzy dzieciom możliwość zabawy artykułami PLAYMOBIL nie tylko we własnych czterech ścianach.

Feber

Feber to hiszpański producent zabawek dla dzieci. FEBER pomaga dzieciom  odkryć świat, komunikację i interakcję. Feber to bogata oferta domów, pojazdy zasilane z baterii, zabawek które poruszają dziecko oraz zabawek ogrodowych.

Zabawki te są wytwarzane w zakładach Famosa, która znajduje się w Alicante. Zabawki te są wykonane z całą starannością, bezpieczeństwem i komfortem dla dzieci.

big

BIG zawiera bardzo zróżnicowane i innowacyjne zabawki stymulujące rozwój motoryki u dzieci. Produkty BIG to wiele pomysłów na zabawę. Znajdziemy tu samochody, jeździki, bujaki, traktory, łodzie, zjeżdżalnie, jednostki pływające i piaskownice. BIG to zabawki mające bardzo wysoką jakość. Są produkowane w Niemczech z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie promieni UV. Bezpieczeństwo naszych zabawek jest gwarantowane i potwierdzone testami LGA/TÜV.

Na naszych aukcjach znaleźć można produkty tak znanych marek których przedstawiać nie trzeba  jak LEGO, NIKE czy ADIDAS.