Hulajnogi i Rowery

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę hulajnóg firmy Hudora oraz rowerów, rowerków biegowych i trójkołowych wielu renomowanych firm.

  • Hulajnogi – oferujemy państwu bardzo szeroką gamę hulajnóg w rożnych rozmiarach i kolorach. We wszystkich naszych hulajnogach przedni widelec oraz kierownica wykonane z wysokiej jakości stali. Pozostała część hulajnogi wykonana z aluminium. Hulajnogi dla małych dzieci posiadają litej deski z systemem antypoślizgowym Grip Tape. We wszystkich hulajnogach kółka wykonane z PU.
  • Rowery dziecięce – Większe dzieci mogą więcej, ponieważ opanowały już analizowanie sytuacji i logiczne reagowanie na zmieniające się otoczenie. Rowery firmy PUKY są najlepsze do rozpoczęcia przygody z ruchem ulicznym. Wszystkie modele określone przez nas jako „rowery” są w pełni wyposażone i przeznaczone do ruchu ulicznego. Spełniają one wszystkie najostrzejsze wymogi stawiane rowerom dopuszczanym do ruchu ulicznego w Unii Europejskiej. Ich bezpieczeństwo idzie w parze z ukierunkowaną na wymogi dziecka ergonomią.